Handcrafted Gourmet Popcorn

Always Experimenting with Flavor, Never Compromising on Quality!

Find Your Flavor!

FEATURED COLLECTION - CYBER MONDAY SALE! BUY 1 BAG, GET I FREE!

  • Original Carmel Popcorn
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jalapeno Cheddar Popcorn
    Regular price
    $9.43
    Sale price
    $9.43
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Vermont White Cheddar Popcorn
    Regular price
    $9.43
    Sale price
    $9.43
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chocolate Popcorn
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    $7.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Original Carmel with Peanuts Popcorn
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peanut Butter & Jelly Popcorn
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peppermint Candy Cane Popcorn
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Gingerbread Popcorn
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chesapeake Spice Popcorn
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Rosemary Garlic Popcorn
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Simply Buttered Popcorn
    Regular price
    $3.77
    Sale price
    $3.77
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pistachio Popcorn
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pumpkin Spice Popcorn
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Butter Pecan Popcorn
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Banana Walnut Bread Popcorn
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Apple Pie Popcorn
    Regular price
    $8.49
    Sale price
    $8.49
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Quality Ingredients Matter!

At The Popcorn LAB we strive to bring you the best quality gourmet popcorn! We only use Non-GMO, organic corn, popped in organic refined coconut oil, and never use any artificial colors or flavors....ever!

Find Your Flavor!